Кубок сільських рад

Кубок Стрийщини з міні-футболу серед сільських рад

п/п

Назва команди

і

В

Н

П

М

О

1.

Райлів

4

4

0

0

15-3

12

2.

Загірне

3

3

0

0

21-1

9

3

Станків

3

3

0

0

15-5

9

4.

Дашава

4

2

0

2

11-8

6

5.

Вівня

3

1

1

1

11-11

4

6.

Жулин

3

1

0

2

8-6

3

7.

Підгірці

4

1

0

3

11-24

3

8.

Дуліби

4

0

1

3

5-16

1

9.

Кавсько

4

0

0

4

3-27

0

1 тур  25.02                         2 тур 04.03                      3 тур 10.03                     4 тур 11.03       

1:2 Жулин-Дашава           2:3  Дашава-Райлів       5:1 Райлів-Підгірці       -:+ Дуліби-Райлів

10:1Загірне-Підгірці         2:6  Кавсько-Підгірці    0:7 Дуліби-Дашава      3:7  Підгірці-Станків

4:4 Вівня-Дуліби                5:1  Станків-Дуліби      7:0 Вівня-Кавсько        4:0 Загірне-Дашава

8:0 Райлів-Кавсько            0:7  Вівня-Загірне         1:3 Жулин-Станків      1:6  Кавсько-Жулин

18.10 Станків-вихідні       Жулин-вихідні                Загірне-вихідні           Вівня-вихідні

5 тур 17.03                       6 тур 18.03                       7 тур 24.03                   8 тур 25.03               

16.00Райлів-Вівня         16.40Станків-Райлів       14.00 Райлів-Загірне  16.40 Жулин-Райлів

14.40Станків-Загірне    16.00 Кавсько-Загірне   14.40Станків-Кавсько 16.00Дашава-Станків 15.20Жулин-Підгірці    15.20 Вівня-Дашава       16.00 Підгірці-Дуліби  15.20Вівня-Підгірці   

14.00Дашава-Кавсько  14.40Дуліби-Жулин       15.20Жулин-Вівня        14.40Дуліби-Загірне  Дуліби-вихідні               Підгірці-вихідні              Дашава-вихідні             Кавсько-вихідні           

9 тур 31.03

14:00 Кавсько-Дуліби

15:20 Підгірці-Дашава

14:40 Станків-Вівня

16:00 Загірне-Жулин

Райлів-вихідні

 

                                                                                                                                                                

п/п

Назва команди

і

В

Н

П

М

О

1.

Гірне

4

4

0

0

28-6

12

2.

Ланівка

3

3

0

0

17-4

9

3

Сихів

4

2

0

2

11-14

6

4.

Йосиповичі

2

2

0

2

15-17

6

5.

Лисовичі

4

1

1

2

10-11

4

6.

Нежухів

3

1

1

1

4-5

4

7.

Угерсько

3

1

0

2

7-12

3

8.

Олексичі

4

1

0

3

7-23

3

9.

Миртюки

3

0

0

3

5-11

0


1 тур 25.02                      2 тур 04.03                        3 тур 10.03                     4 тур 11.03

4:2  Олексичі-Сихів      6:2  Лисовичі-Олексичі   2:5 Олексичі-Йосиповичі 12:0 Гірне-Олексичі

0:0 Нежухів-Лисовичі   3:2  Сихів-Йосиповичі     6:3 Гірне-Лисовичі      7:3 Йосиповичі-Миртюки

9:1  Ланівка-Йосиповичі 2:4   Миртюки-Гірне     4:1 Угерсько-Сихів        3:1 Ланівка-Лисовичі

1:6  Угерсько-Гірне          2:5 Угерсько-Ланівка   +:- Нежухів-Миртюки   5:4 Сихів-Нежухів

Миртюки-вихідні              Нежухів-Вихідні             Ланівка-вихідні              Угерсько-вихідні

5 тур 17.03                                          6 тур 18.03                                         7 тур 24.03                        

16.40Олексичі-Угерсько                  14.00 Миртюки-Олексичі                16.40Олексичі-Ланівка

17.20Миртюки-Ланівка                    13.20Сихів-Ланівка                         17.20Миртюки-Сихів 

18.00Нежухів-Йосиповичі               12.40Угерсько-Лисовичі                 18.00Йосиповичі-Гірне

 

18.40Лисовичі-Сихів                        12.00 Гірне-Нежухів                         18.40Нежухів-Угерсько

Гірне-вихідні                                      Йосиповичі-вихідні                          Лисовичі-вихідні     

 

8 тур 25.03                                        9 тур 31.03

14.00Нежухів-Олексичі                  16:40 Сихів-Гірне

13.20 Лисовичі-Миртюки               17:20 Йосиповичі-Лисовичі

12.40Угерсько-Йосиповичі             18:00 Миртюки- Угерськ

12.00Гірне-Ланівка                          18:40 Ланівка-Нежухів

Сихів-вихідні                                    Олексичі-вихідні

01.04 2018 року ¼ фіналу

П.п

Назва команди

П.п

Назва команди

 

 

1

А 1

1

А 2

 

 

2

Б 4

2

Б 3

 

 

3

Б 1

3

Б 2

 

 

4

А 4

4

А 3

 

 

Гра за 3-4 місце та фінал.15.04.2018 року с.Лисовичі

П.п

Назва команди

П.п

Назва команди

 

 

1

 

1

 

 

 

2

 

2

 

 

 

3

 

3

 

 

 

4

 

4

 

 

 

Нагородження о 15.30 с.Лисовичі.

Голова Стрийської РО

ВФСТ «Колос» АПК України___________________Л.Ворко