Кубок Стрийщини з міні-футболу серед сільських рад

п/п

Назва команди

і

В

Н

П

М

О

1.

Загірне

1

1

0

0

10-1

3

2.

Райлів

1

1

0

0

8-0

3

3

Дашава

1

1

0

0

2-1

3

4.

Дуліби

1

0

1

0

4-4

1

5.

Вівня

1

0

1

0

4-4

1

6.

Станків

0

0

0

0

0

0

7.

Жулин

1

0

0

1

1-2

0

8.

Кавсько

1

0

0

1

0-8

0

9.

Підгірці

1

0

0

1

1-10

0

1 тур  25.02                          2 тур 04.03                          3 тур 10.03                             4 тур 11.03       

1:2 Жулин-Дашава             16.40 Дашава-Райлів      14.00Райлів-Підгірці     16.40Дуліби-Райлів

10:1Загірне-Підгірці           16.00 Кавсько-Підгірці    14.40Дуліби-Дашава    16.00 Підгірці-Станків

4:4 Вівня-Дуліби                  14.40 Станків-Дуліби      15.20Вівня-Кавсько      15.20Загірне-Дашава

8:0 Райлів-Кавсько              15.20 Вівня-Загірне         16.00Жулин-Станків     14.40 Кавсько-Жулин

18.10 Станків-вихідні          Жулин-вихідні                  Загірне-вихідні               Вівня-вихідні

5 тур 17.03                   6 тур 18.03                 7 тур 24.03              8 тур 25.03              9 тур 31.03

Райлів-Вівня                Станків-Райлів          Райлів-Загірне       Жулин-Райлів         Кавсько-Дуліби

Станків-Загірне           Кавсько-Загірне       Станків-Кавсько    Дашава-Станків      Підгірці-Дашава

Жулин-Підгірці            Вівня-Дашава           Підгірці-Дуліби     Вівня-Підгірці          Станків-Вівня

Дашава-Кавсько          Дуліби-Жулин          Жулин-Вівня         Дуліби-Загірне       Загірне-Жулин

Дуліби-вихідні             Підгірці-вихідні        Дашава-вихідні     Кавсько-вихідні     Райлів-вихідні           

п/п

Назва команди

і

В

Н

П

М

О

1.

Ланівка

1

1

0

0

9-1

3

2.

Гірне

1

1

0

0

6-1

3

3

Олексичі

1

1

0

0

4-2

3

4.

Лисовичі

1

0

1

0

0-0

1

5.

Нежухів

1

0

1

0

0-0

1

6.

Миртюки

0

0

0

0

0

0

7.

Сихів

1

0

0

1

2-4

0

8.

Угерсько

1

0

0

1

1-6

0

9.

Йосиповичі

1

0

0

1

1-9

0


1 тур 25.02                                       2 тур 04.03                                 3 тур 10.03                          

4:2  Олексичі-Сихів                        14.00 Лисовичі-Олексичі        16.40Олексичі-Йосиповичі  

0:0 Нежухів-Лисовичі                    13.20 Сихів-Йосиповичі          17.20Гірне-Лисовичі

9:1  Ланівка-Йосиповичі               12.40  Миртюки-Гірне             18.00Угерсько-Сихів  

1:6  Угерсько-Гірне                        12.00Угерсько-Ланівка           18.40Нежухів-Миртюки  

Миртюки-вихідні                               Нежухів-Вихідні                        Ланівка-вихідні                     

  4 тур 11.03

14:00 Гірне-Олексичі

13:20 Цосиповичі-Миртюки

12:40 Ланівка-Лисовичі

12:00 Сихів-Нежухів

Угерсько-вихідні

5 тур 17.03                   6 тур 18.03                    7 тур 24.03               8-тур 25.03                      9 тур 31.03

Олексичі-Угерсько     Миртюки-Олексичі      Олексичі-Ланівка   Нежухів-Олексичі          Сихів-Гірне

Миртюки-Ланівка       Сихів-Ланівка               Миртюки-Сихів      Лисовичі-Миртюки         Йосиповичі-Лисовичі

Нежухів-Йосиповичі    Угерсько-Лисовичі     Йосиповичі-Гірне    Угерсько-Йосиповичі    Миртюки-Угерськ

Лисовичі-Сихів             Гірне-Нежухів              Нежухів-Угерсько   Гірне-Ланівка                 Ланівка-Нежухів

Гірне-вихідні                 Йосиповичі-вихідні     Лисовичі-вихідні     Сихів-вихідні                Олексичі-вихідні

01.04 2018 року ¼ фіналу

П.п

Назва команди

П.п

Назва команди

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гра за 3-4 місце та фінал.15.04.2018 року с.Лисовичі

П.п

Назва команди

П.п

Назва команди

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова Стрийської РО

ВФСТ «Колос» АПК України___________________Л.Ворко