Проекти рішень

Проекти рішень ХXIV сесії VII демократичного скликання Стрийської районної ради

Порядок денний XXIV сесії VІІ демократичного скликання Стрийської районної ради.

Про порядок денний XXIV сесії VІI демократичного скликання Стрийської районної ради.

Про інформацію керівника  Стрийського району місцевої прокуратури щодо результатів діяльності місцевої прокуратури на території Стрийського району за 1 квартал 2019 року.

Про стан законності, охорони громадського порядку і боротьби із злочинністю на території Стрийського району за 2016 -2018 роки.

Про внесення змін до районного бюджету Стрийського району на 2019 рік.

Про надання Комунальному некомерційному підприємству Стрийської районної ради «Стрийська центральна районна лікарня»  дозволу на списання медичної апаратури.

Про проведення конкурсу на зайняття посади керівника (головного лікаря) комунального підприємства Стрийської районної ради Львівської області «Стрийська районна лікарня».

Про затвердження Комплексної Програми створення сприятливих умов для формування та розвитку інститутів громадянського суспільства на Стрийщині на 2019 – 2021 роки.

Програма 

Про оренду нерухомого майна Комунального некомерційного підприємства Стрийської районної ради  «Стрийська центральна районна лікарня»,що знаходиться за адресою м. Стрий, вул. О. Басараб, 15.

Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Загірне Загірненської сільської ради Стрийського району Львівської області.

Про передачу будівлі загальноосвітньої школи І-го ступеня в селі Верхня Лукавиця на баланс Долішненської сільської ради.

Про внесення змін в додаток 3 до Програми підтримки органів виконавчої влади Стрийського району на 2019 рік, затвердженої рішенням ХХIІІ сесії  VІІ демократичного скликання від 21.03.2019 № 451.