Проекти рішень

Проекти рішень ХXV сесії VII демократичного скликання Стрийської районної ради

Порядок денний XXV сесії VІІ демократичного скликання Стрийської районної ради.

Про порядок денний XXV сесії VІI демократичного скликання Стрийської районної ради.

Про підготовку територіально-господарського комплексу Стрийського району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

Про затвердження Програми «Покращення стану охорони громадського порядку та профілактики злочинності в Стрийському районі на 2019 рік».

Програма

Додаток 1

Додатки 2-3

Про затвердження Програми «Встановлення меморіальних пам’ятних дощок Степанку Охримовичу та Дмитру Корінцю – «Нескорені Герої України».

Програма

Додаток 1

Додатки 2-3 

Про затвердження Районної  цільової соціальної  програми протидії  захворювання  на  цукровий діабет (інсулінозалежний) на 2019 рік.

Програма

Про внесення змін до районного бюджету Стрийського району на 2019 рік.

Додаток

Звіт про виконання районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Стрийському районі на 2016-2018 роки.

Звіт 

Про призначення керівника (головного лікаря) комунального підприємства Стрийської районної ради Львівської області «Стрийська районна лікарня». 

Про внесення змін до рішення XXІІ сесії VІІ демократичного скликання Стрийської районної ради від 18 грудня 2018 року № 419.

Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни меж села Заплатин  Заплатинської сільської ради Стрийського району Львівської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни меж села Діброва  Заплатинської сільської ради Стрийського району Львівської області.

Про стан ремонту та утримання доріг загального користування у Стрийському районі.