Проекти рішень
Проекти рішень XVII сесії VII демократичного скликання Стрийської районної ради
 

1.  Проект рішення "Про порядок денний XVII сесії VІI демократичного скликання Стрийської районної ради"

 

2.  Проект рішення "Звіт про виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку Стрийського району за 2017 рік"

 

3.  Проект рішення "Про затвердження уточненого районного бюджету Стрийського району та звіт про його виконання за 2017 рік"

 

Додаток1 Додаток2 Додаток3 Додаток4 Додаток5 

 

4. Проект рішення "Про стан законності, охорони громадського порядку і боротьби із злочинністю на території Стрийського району за 2016-2017 роки" 

 

5.  Проект рішення "Звіт про виконання програм сільськогосподарського виробництва у Стрийському районі за 2017 рік"

 

6. Проект рішення "Про роботу терапевтичної служби Стрийського району

 

7. Проект рішення "Звіт про виконання районної комплексної Програми соціальної підтримки та реабілітації осіб з інвалідністю у 2017 році"

 

8. Проект рішення "Звіт про виконання цільової Програми щодо надання соціальних гарантій малозабезпеченим верствам населення Стрийського району, що фінансуються за рахунок коштів районного бюджету у 2017 році

 

9. Проект рішення "Дослідження сільськогосподарської продукції та робота молокоприймальних пунктів"

 

10. Проект рішення "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 1,9100 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території  Стрілківської сільської ради Стрийського району Львівської області гр. Щупаку Івану Івановичу"

 

11.Проект рішення "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,0059 га на території  Станківської сільської ради Стрийського району Львівської області"

 

12.Проект рішення "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, площею 0,6890 га, право оренди якої пропонується для продажу на земельних торгах (аукціоні)  на території Дашавської  селищної ради Стрийського району Львівської області (за межами населеного пункту)"

 

13.Проект рішення "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення фермерського господарства площею 17,5635 га, яка розташована за адресою:  Воля-Задеревацька сільська рада Стрийського району Львівської області (за межами населеного пункту)"

 

14.Проект рішення "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення фермерського господарства площею 7,0000 га, яка розташована за адресою:  Семигинівська сільська рада Стрийського району Львівської області (за межами населеного пункту)"

 

15.Проект рішення "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок площею 0,1335 га та 0,1883 га, які відводяться Публічному акціонерному товариству “Укргазвидобування” під об’єкт “Облаштування Комарівського газового родовища. Майданчик УКПГ (під’їздні дороги)”. Загальна площа земельних ділянок 0,3218 га, які розташовані на території Стриганцівської сільської ради Стрийського району Львівської області (за межами населеного пункту)"

 

16.Проект рішення"Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,3855 га для облаштування і експлуатації свердловини Добрівлянської за адресою: Добрівлянська сільська рада Стрийського району Львівської області (за межами населеного пункту)"

 

17. Проект рішення "Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Йосиповичі Йосиповицької сільської ради Стрийського району Львівської області"

 

18.Проект рішення "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення для обслуговування будівель та ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 19,0590 га, яка розташована за адресою: Стрийський район, Львівська область, с. Станків, вул. Січових Стрільців, 79"

 

19. Проект рішення "Про використання прапора національно-визвольної боротьби українського народу на території Стрийського району"

 Додаток1 

 

20. Проект рішення "Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Грабовець Грабовецької сільської ради Стрийського району Львівської області"

 

21. Проект рішення"Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Колодниця Грабовецької сільської ради Стрийського району Львівської області"

 

22. Проект рішення "Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Конюхів Грабовецької сільської ради Стрийського району Львівської області"

 

23. Проект рішення"Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Монастирець Грабовецької сільської ради Стрийського району Львівської області

 

24. Різне.