Проекти рішень

Проекти рішень ХXIІ сесії VII демократичного скликання Стрийської районної ради

Порядок денний  XXІІ сесії VІІ демократичного скликання Стрийської районної ради 

1.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, для будівництва ранового вузла газопроводу, площею 0,0024 га, яка розташована за адресою: Львівська область, Стрийський район, Добрівлянська сільська рада (за межами населеного пункту), землекористувач ПП «Нордік».

2. Про інформацію Стрийської місцевої прокуратури щодо результатів діяльності на території Стрийського району за 2018 рік.

3. Про затвердження районної Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2019 рік. 

4. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при призначенні вартості будівництва об'єктів на 2019 рік.

5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, площею 0,9700 га, під облаштування свердловин Нинівського родовища мінеральних росолі за адресою: Львівська область,Стрийський район, територія Долішненської сільської ради, землекористувач ДП "Санаторно - курортний комплекс "Моршинкурорт" ЗАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України "Укрпрофоздоровниця". 

6. Про роботу профілактики сказу на території Стрийського району.

7. Про затвердження плану роботи Стрийської районної ради на 2019 рік.

Додатки.

8.Про затвердження плану діяльності Стрийської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.

 
9. Про затвердження структури чисельності, штатного розпису, кошторису доходів і видатків Стрийської районної ради та преміювання, надання матеріальних допомог голові районної ради і його заступникам на 2019 рік.
 
10. Про затвердження районної цільової Програми щодо розвитку місцевого самоврядування Стрийського району, організації та проведення протокольних і соціально- культурних заходів Стрийської районної ради у 2019 році.

Програма.

Додатки. 

11. Про затвердження цільової Програми часткового відшкодування з районного бюджету витрат дітям з інвалідністю для придбання підгузків.
 
Програма
 
12. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Стрийського району на 2019 рік.
 
Додаток 1
 
Додаток 2 
 
Програма
 
13. Про затвердження місцевих програм з підтримки сільськогосподарського виробництва у Стрийському районі на 2019 рік.

Додаток 1 тваринництво
 
Додаток 2 тваринництво 
 
Додаток 3 тваринництво
 
Програма
 
Додаток 1 кооператив
 
Додаток 2 кооператив
 
Додаток 3 кооператив
 
Програма 
 
14. Про затвердження Програми "Доукомплектування музичними інструментами духового оркестру студентів Стрийського коледжу Львівського національного аграрного університету на 2019 рік"
 
Програма
 
Додаток 1
 
Додаток 2
 
Додаток 3  
 
15. Реалізація програм, проектів та мікропроектів для жителів сільської місцевості.
 
16. Про звернення до Верховної ради щодо заборони використання поліетиленових пакетів у магазинах та точках продажу товарів.

17.  Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни меж с. Голобутів Голобутівської сільської ради Стрийського району Львівської області

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, площею 0,1695 га, право оренди якої пропонується для продажу на земельних торгах (аукціоні), яка розташована за адресою: Львівська область, Стрийський район, територія Стрілківської сільської ради (за межами с. Лотатники)

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, площею 0,8652 га, право оренди якої пропонується для продажу на земельних торгах (аукціоні), яка розташована за адресою: Львівська область, Стрийський район, територія Стрілківської сільської ради (за межами с. Лотатники)

20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, площею 27,1831 га для ведення рибного господарства, яка розташована за адресою: Львівська область, Стрийський район, Стрілківська сільська рада (за межами населеного пункту), землекористувач гр. Кізима О.М.

21.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, площею 25,9203 га для ведення рибного господарства, яка розташована за адресою: Львівська область, Стрийський район, Стрілківська сільська рада (за межами населеного пункту), землекористувач гр. Кізима О.М.

22. Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 17,9100 га, яка розташована за адресою: Долішненська  сільська рада Стрийського району Львівської області, (за межами населеного пункту)

23. Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земельної ділянки, площею 2,5887 га, право оренди якої пропонується для продажу на земельних торгах (аукціоні), яка розташована за адресою: Львівська область, Стрийський район, територія Кавської  сільської ради (за межами населеного пункту)

24. Про забезпечення чистоти та санітарного стану на території Стрийського району Львівської області.  

25. Про заборону публічного використання російськомовного культурного продукту на території Стрийського району.

26. Про передачу дитячого ігрового майданчика в с.  Довге.

27. Про призначення директора Комунального некомерційного підприємства "Стрийська центральна районна лікарня".

28. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства Стрийської районної ради Львівської області "Стрийська районна лікарня"

29. Про делегування членів до складу Госпітальної ради Львівського госпітального округу.

30. Про внесення змін в додатки 1-3 до Програми підтримки органів виконавчої влади Стрийського району на 2018 рік, затвердженої рішенням XVІІ сесії VІІ демократичного скликання Стрийської районної ради від 22.03.2018 року №303.

Додаток 1

Додаток 2 

Додаток 3

Додаткова субвенція 

31. Про внесення змін до районного бюджету Стрийського району за 2018 рік.