Постійні комісії Стрийської районної ради

VІI демократичного скликання

 

СКЛАД ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІКИ, БЮДЖЕТУ І ФІНАНСІВ

Голова комісії – Дума Василь Михайлович.
Члени комісії:
1.    Кабаль Наталія Степанівна;
2.    Зубрицький Василь Богданович;
3.    Курило Орест Васильвич;
4.    Мелень Оксана Остапівна;
5.    Кащук Любомир Мирославович;
6.    Сурмик Ігор Юрійович;
7.    Юник Юрій Степанович.


СКЛАД ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН, ЕКОЛОГІЇ, СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА, ПРОМИСЛОВОСТІ, ТРАНСПОРТУ І ДОРІГ

Голова комісії – Матвійців Роман Любомирович.
Члени комісії:
1.    Кісіль Зеновій Васильович;
2.    Півкач Володимир Васильович;
3.    Ярич Роман Михайлович;
4.    Турчак Мирон Іванович;
5.    Пак Андрій Степанович;
6.    Берездецький Мар’ян Романович;

7.    Котик Катерина Олексіївна;
8.    Шимків Андрій Васильович.

9.    Кухар Євген Володимирович.


СКЛАД ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТОРГІВЛІ, РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ВПРОВАДЖЕННЯ НОВІТНІХ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИХ, ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ПОБУТУ

Голова комісії – Гірник Володимир Євгенович.
Члени комісії:
1.    Музика Орислава Володимирівна;

2.    Федорняк Галина Василівна.

 

СКЛАД ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ  ЗАКОННОСТІ, ПРАВОПОРЯДКУ ТА ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

Голова комісії – Олійник Любомир Миколайович;
Члени комісії:
1.    Пагула  Михайло Іванович;
2.    Вотьканич Василь Іванович.

СКЛАД ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ОСВІТИ, НАУКИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, ДУХОВНОСТІ, КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ І ВІДРОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ

Голова комісії – Сергенюк Андрій Васильович.
Члени комісії:
1.    Босяк Іван Степанович;
2.    Пищик Микола Іванович;
3.    Онуфер Оксана Василівна.

СКЛАД ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ, СІМ’Ї, РОЗВИТКУ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

Голова комісії – Кісіль Василь Федорович.
Члени комісії:
1.    Турчак Ірина Зеновіївна;
2.    Матвіїв Леся Василівна.

СКЛАД ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ  СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ТА СІМЕЙ УЧАСНИКІВ АТО

Голова комісії – Зубкович Михайло Степанович.
Члени комісії:
1.    Лапчук Михайло Петрович;
2.    Баль Михайло Васильович.