Депутати Стрийської районної ради

VIІ-го демократичного скликання

 

Стрийська районна організація Партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

1.                 

 

Мелень Оксана Остапівна

 

Перший кандидат

2.                 

Сурмик Ігор Юрійович

7

Грабовецька сільська рада

3.                 

Зубкович Михайло Степанович

37

Ходовицька сільська рада

4.                 

Турчак Мирон Іванович

33

Стинавська

сільська рада

5.                 

Козак Роман Васильович

20

Лисовицька

сільська рада

6.                 

Кісіль Василь Федорович

8

Дідушицька сільська рада

7.                 

Юник Юрій Степанович

2

Братківцівська сільська рада

8.                 

Кабаль Наталя Степанівна

30

Семигинівська сільська рада

Стрийська районна організація Політичної партії «Громадянська позиція»

9.                 

 

Пищик Микола Іванович

 

Перший кандидат

10.            

Гірник Володимир Євгенович

25 Нижньостинавська сільська рада

11.            

Федорняк Галина Василівна

Долішненська

сільська рада

12.            

Зубрицький Василь Богданович

21

Лисятицька

сільська рада

13.            

Сергенюк Андрій Васильович

28

П’ятничанська сільська рада

14.            

Пагула Михайло Іванович

31

Сихівська

сільська рада

15.            

Баль Михайло Васильович

19

Ланівська

сільська рада

16.            

Онуфер Оксана Василівна

17

Йосиповицька сільська рада

Стрийська районна у Львівській області організація партії

«Блок Петра Порошенка «Солідарність»

17.            

 

Войтович Мирон Петрович

 

Перший кандидат

18.            

Дума Василь Михайлович

5

Гірненська

сільська рада

19.            

Вотьканич Василь Іванович

19

Ланівська

сільська рада

20.            

Ярич Роман Михайлович

27

Подорожненська сільська рада

21.            

Кісіль Зеновій Васильович

36

Угерська

сільська рада

22.            

Босяк Іван Степанович

6

Голобутівська сільська рада

23.            

Олійник Любомир Миколайович

18

Кавська

сільська рада

Стрийська районна організація Політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»

24.            

 

Кащук Любомир Мирославович

 

Перший кандидат

25.            

Зубрицький Василь Михайлович

12

Дулібівська

сільська рада

26.            

Котик Катерина Олексіївна

29

Розгірченська сільська рада

 

27.            

Турчак Ірина Зеновіївна

1

Дашавська

селищна рада

28.            

Шимків Андрій Васильович

32

Станківська сільська рада

 

Стрийська районна організація політичної партії

«Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

29.            

 

Матвійців Роман Любомирович

 

Перший кандидат

30.            

Музика Орислава Володимирівна

9

Добрівлянська сільська рада

31.            

Матвіїв Леся Василівна

3

Вівнянська

сільська рада

32.            

Півкач Володимир Васильович

34

Стриганцівська сільська рада

Стрийська міськрайонна організація політичної партії «Народний рух України»

33.            

 

Курило Орест Васильович

 

Перший кандидат

34.            

Пак Андрій Степанович

3

Вівнянська

 сільська рада

35.            

Кухар Євген Володимирович

36

Угерська

сільська рада

Стрийська районна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

36.            

 

Берездецький Мар’ян Романович

 

Перший кандидат

37.            

Лапчук Михайло Петрович

18

Кавська

 сільська рада