Голова Стрийської районної ради - Козак Роман Васильович

 

        Народився 18 листопада 1967 року у мальовничому селі Лисовичі на Стрийщині. У 1984 році закінчив Лисовицьку середню школу і вступив в Академію ветеринарної медицини на факультет зооінженерія. У 1989 році після закінчення Академії був скерований на роботу в Кавське сільськогосподарське підприємство «Галичина». Обіймав різні посади – начальника цеху, заступника директора та впродовж восьми років був генеральним директором Українсько-Канадського спільного підприємства ТзОВ «Галичина». Паралельно навчався в аспірантурі. Опублікував вісім наукових праць, одну з них – за кордоном, захистив кандидатську дисертацію. На виборах – 2006 Роман Козак стає депутатом районної ради від блоку Юлії Тимошенко. А на І-й сесії Стрийської районної ради п’ятого демократичного скликання він був обраний головою Стрийської районної ради.

        Роману Васильовичу довірили відповідальну ділянку роботи – долю Стрийського району. Набутий досвід керівника допоміг йому вникнути в проблеми Стрийщини, знаходити шляхи їх вирішення, бачити перспективу. Навики у роботі органів місцевого самоврядування Роман Васильович Козак підкріпив ще й конкретними знаннями, закінчив Львівський регіональний національну інститут державного управління при Президентові України, а також факультет міжнародного права і бізнесу Львівського національного університету ім. І.Франка. Саме за його допомогою на Стрийщину прийшов потужний інвестор – данська фірма, яка підняла Кавський свинокомплекс на якісно новий рівень, а Кавська сільська рада отримуватиме щорічно 200 тис. грн. надходжень до місцевого бюджету. За його сприяння з держбюджету було виділено 640 тис. грн. для того, щоб змінити русло річки, яка постійно підтоплювала село Лисовичі. У вересні 2006 року за ініціативи Романа Козака в школах району запровадили «Молитву дитини української нації». На ХVІІ-ій сесії районної ради, яка відбулась 25 вересня 2008 року було прийнято два важливих для Стрийщини рішення – про заборону видобутку піщано-гравійної суміші та вирубку лісів на території Стрийського району. Після прийняття цих рішень спільними зусиллями депутатів, громадськості, сільських голів, правоохоронних органів вдається наводити лад у цій справі і убезпечити мешканців Стрийщини від стихійного лиха – паводків. 5 червня 2008 року нагороджений Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України, 2 березня 2009 року нагороджений відзнакою МВС України.

         Це, звичайно, не весь перелік тих добрих справ Романа Козака, які принесли йому заслужений авторитет, повагу і визнання. Хтось думає про Україну, а він працює на Україну. У тісній співпраці з депутатським корпусом, сільськими громадами, виконавчими структурами з тим, щоб продовжити добрі традиції в розвитку Стрийщини і внести нові віяння, що диктуються сучасними вимогами. В 2010 році Романа Козака вдруге обирають головою районної ради.

        12 листопада 2015 року Романа Козака втретє обирають головою районної ради.

 

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік.