V Європейський конгрес місцевого самоврядування в Кракові

 

Впродовж 8-9 квітня у Кракові відбувається V Європейський конгрес місцевого самоврядування. 

Також розпочався навчальний візит представників самоврядних органів Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської, Волинської і Рівненської областей до Польщі, організований вже другий рік поспіль в межах Програми Польща-Білорусь-Україна у співпраці з Асоціацією «Єврорегіон Карпати-Україна». На представників делегації впродовж цих днів чекає насичена програма, присвячена демонстрації кращих практик реалізації польськими самоврядними органами проектів за кошти ЄС.

Олександр Ганущин бере участь у V Європейському конгресі місцевого самоврядування в Кракові.

"Вірю, ми отримаємо підтримку з боку профільних міністерств, відтак органи місцевого самоврядування, неурядові організації зі Львівщини у найближчому майбутньому матимуть ще один інструмент і додаткове вікно можливостей реалізовувати спільні транскордонні проекти з партнерами з інших країн Європи», – наголосив Олександр Ганущин.
  
Олександр Ганущин бере участь у V Європейському конгресі місцевого самоврядування в Кракові

Учора під час панельної дискусії "Інструменти фінансування транскордонного співробітництва" всі учасники, а це представники Польщі, Угорщини, України, Іспанії, Норвегії, Боснії та Герцеговини, погодилися, що в час планування європейської фінансової перспективи 2021-2027 р.р. потрібно спільно боротися за збільшення бюджетів програм транскордонної співпраці.