Відбулася ХХІІІ сесія Стрийської районної ради

DSCN1451

21 березня під головуванням голови Стрийської районної ради Романа Козака відбулося пленарне засідання чергової ХХІІІ-ої сесії VII-го демократичного скликання Стрийської районної ради. У засіданні взяли участь голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький, заступники голови РДА, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, селищний та сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій району, контролюючих та правоохоронних органів, ЗМІ.

Відповідно до порядку денного, про виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку Стрийського району за 2018 рік доповів перший заступник голови райдержадміністрації Любомир Кащук, розповівши про ключові досягнення у господарці району за минулий рік. Звіт був одноголосно затверджений депутатами.

На сесії затвердили також уточнений районний бюджет Стрийського району та звіт про його виконання за 2018 рік, низку цільових програм. Зокрема, Комплексну програму інформаційно-аналітичної роботи в інтересах органів державної влади та управління, протидії проявам терористичного характеру на території Стрийського району на 2019 рік, яку представив начальник Стрийського МРВ УСБУ у Львівській області Ігор Зарицький.

DSCN1494

На затвердження сесії районної ради винесли також Програму покращення стану забезпечення публічної безпеки і порядку та профілактики злочинності у Стрийському районі на 2019 рік; Комплексну програму відновлення та збереження національної пам’яті на Стрийщині на 2019 – 2020 роки; цільову Програму будівництва, реконструкції, ремонту, організації і безпеки дорожнього руху та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування та вулиць і доріг комунальної власності Стрийського району на 2019 – 2020 роки; Районну програму підтримки книговидання місцевих авторів на 2019 рік; Програму проведення нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів Стрийського району на 2019 рік; Програму здійснення заходів з виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки та терит оральної оборони на 2019 рік; Програму покращення матеріально-технічної бази Стрийського управління Державної казначейської служби України Львівської області в 2019 році»; Програму організації харчування у закладах освіти Стрийського району на 2019 рік; Програму «Підвіз дітей на 2019 рік»; Програму підтримки органів виконавчої влади Стрийського району на 2019 рік; низку цільових соціальних програм медичного спрямування.

Депутати заслухали звіт про стан впровадження реформи системи охорони здоров'я на первинному рівні у Стрийському районі; про виконання Районної комплексної програми соціальної підтримки і реабілітації інвалідів на 2015-2018 роки; цільової Програми щодо надання соціальних гарантій малозабезпеченим верствам населення Стрийського району, що фінансуються за рахунок коштів районного бюджету у 2018 році, місцевих програм підтримки сільськогосподарського виробництва у Стрийському районі за 2018 рік та інші.

Також районні обранці затвердили проекти землеустрою щодо встановлення (зміни) меж сіл Сихів, Жулин, Олексичі, Гайдучина, Дуліби, Любинці та Хромогорб. Всього на порядок денний було винесено 37 питань.

 DSCN1529

У питанні «Різне» виступив депутат о. Михайло Зубкович, який виніс на розгляд сесії пропозицію депутата Катерини Котик щодо створення центру духовної культури на базі скельного монастиря у селі Розгірче, який має древню історію. Депутати одноголосно підтримали цю пропозицію.

На завершення сесії голова районної ради Роман Козак подякував депутатам за конструктивну та злагоджену роботу.