Керівники району привітали особовий склад військової частини А 2847 з нагоди 76-ої річниці

DSCN1180

Урочистості з нагоди чергової річниці із дня створення військової частини А 2847 зенітно-ракетного Теребовлянського полку, яка дислокується в місті Стрию, відбулися  18 березня, у Стрийському міському будинку культури.

Військовослужбовців частини зі святом вітали голова Стрийської районної ради Роман Козак, голова Стрийської районної державної адміністрації Василь Зубрицький, представники міської влади, керівники військової частини, ветерани, представники духовенствата громадських організацій. 

Розпочинаючи урочисте зібрання, преосвященний Владика Стрийської єпархії УГКЦ Богдан (Манишин) привітав командування та військовослужбовців особового складу, а також зазначив, що витривалість виявляється в тому, щоб любити Україну до кінця, стільки, скільки потрібно, а також у наших діях і вчинках. 

Під час урочистостей окремі військовослужбовці частини були нагороджені відомчими відзнаками, Почесними грамотами Стрийської райдержадміністрації та районної ради, а також командування отримало дизельний генератор в подарунок від керівників району.

Після урочистої частини, для військовослужбовців відбувся святковий концерт за участю творчих колективів Стрийщини.

DSCN1181