Після капітального ремонту у Лисовичах відкрили Народний дім

 

 DSC4223

7 березня відбулося відкриття та освячення Народного дому після капітального ремонту у селі Лисовичі. Його ремонт проводився у межах реалізації мікропроекту розвитку за кошти обласного, районного та місцевого бюджетів на загальну суму 376, 129 грн. Зокрема, здійснено внутрішні оздоблювальні роботи, замінено підлогове покриття та встановлено нове освітлення. Урочиста подія зібрала представників місцевої громади, влади та духовенства.

 DSC4259

 

Мешканців села із відкриттям відреконструйованого Народного дому привітали голова Стрийської районної ради Роман Козак та голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький  вони також побажали колективу Народного дому плідної праці, творчих успіхів та вручили для роботи новий комп’ютер.

  DSC4242

Після урочистої частини для гостей заходу відбувся святковий концерт за участю творчих колективів Братківської школи мистецтв та учасників художньої самодіяльності сільського Народного дому.

  DSC4256

Такий Народний дім - це окраса села, а молодь, яка його відвідуватиме, виросте справжніми патріотами і з гідністю прославлятиме на різних мистецьких конкурсах ім'я своїх земляків, Героїв АТО Тараса Бруса та Романа Магаса, що віддали життя за Україну.