Голова РДА прозвітував перед громадськістю про виконану роботу та презентував перспективний план розвитку території на 2019-2021 роки

53499984 1087890431409707 3265803139428646912 n

1 березня у приміщенні Стрийського районного Народного дому відбувся публічний звіт голови Стрийської райдержадміністрації Василя Зубрицького про роботу у 2018 році та презентація Перспективного плану розвитку територій Стрийського району на 2019-2021 роки за участю голови Стрийської районної ради Романа Козака, народного депутата від Стрийського виборчого округу Андрія Кота, голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки.

Після звіту голови РДА голова районної ради Роман Козак подякував йому та всій виконавчій гілці влади району за зроблену роботу, зазначивши, що важливо мати одну думку і працювати на благо Стрийщини. Він також звернувся до керівника області допомогти вирішити питання про відшкодування «Львівводоканалом» коштів за водозабір на території Стрийського району, питання аеропорту «Львів-2», що на території Грабовецької ОТГ та відшкодування сусідніми районами за обслуговування хворих на гемодіаліз у КП «Стрийська районна лікарня».

DSCN043156

У своєму виступі народний депутат Андрій Кіт зазначив, що на Стрийщині відбулося багато позитивних змін. Все, що робиться, для людей. Надзвичайно важливо є сприяти бізнесу, який створює робочі місця, а також, провівши реформу місцевого самоврядування, створити добру Стрийську громаду. Народний депутат також висловив свою думку про те, що сьогодні відбувається на політичній арені.

Присутні на зустрічі під час обговорення звіту голови Стрийської РДА Василя Зубрицького підняли низку питань, які стосувалися розвитку туризму на Стрийщині, зокрема створення центру духовної культури на базі скельного монастиря в селі Розгірче, що має древню історію, про раціональне використання землі Стрийським аграрним коледжем, встановлення водопровідних жолобів на центральній вулиці у смт. Дашаві, закінчення робіт з ремонту узбіч на моршинській дорозі, створення дошкільної групи на базі Сихівської школи, заміни водопроводу в селі Гірне, перевезення осіб з інвалідністю у приміському транспорті.

В кінці на пропозицію очільника області присутні, стоячи, переглянули медіа-матеріал маршу Захисників України «Зродились ми великої години» під супровід військової техніки у Львові, котрий проходив 14 жовтня 2018 року.