На Стрийщині віддали шану Героям Небесної Сотні

DSCN9689

20 лютого у день, коли вся Україна відзначає 5-у річницю подій на Майдані, поблизу села Фалиш біля Алеї пам’яті Героїв Небесної Сотні відбувся реквієм пам’яті за участю голови Стрийської районної ради Романа Козака, голови Стрийської райдержадміністрації Василя Зубрицького, представників влади, духовенства, учасників Революції Гідності, АТО та ООС, представників громадських організацій, учнівської молоді.

DSCN9699

Численна громадськість Стрийщини зібралась, щоб схилити голови в скорботі й пошані перед мужністю та героїзмом загиблих на Майдані, в АТО таусіх, хто поклав свої голови за наше майбутнє. Під час проведення панахиди, у спільній молитві, яку відслужили о.Мирон Гринишин (УГКЦ) та о.Михайло Зубкович (УПЦ), присутні помолилися за невинно убієнних Героїв нашого часу, які постали на захист демократичних цінностей та національних інтересів нашої держави. Під проникливу пісню-реквієм Євромайдану «Пливе кача» у виконанні Муніципального чоловічого хору «Каменяр» Стрийського району, учасники заходу вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

 DSCN9694 

Керівники району урочисто поклали квіти шани до пам’ятника Героям Небесної Сотні, а квіти до могил загиблих на Майдані Андрія Корчака та Юрія Дяковського, що на Стрийському цвинтарі, доручили кращим учням шкіл району.

На завершення усі учасники заходу спільно виконали духовний гімн України «Боже, великий, єдиний».