На Стрийщині вшанували учасників війни в Афганістані

 

15 лютого  з нагоди 30-ої річниці виводу військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, біля пам’ятника "Синам Стрийщини, які не повернулися з Афганістану" зібрались члени Стрийської Спілки ветеранів Афганістану, учасники АТО, представники районної та міської влади, родичі загиблих, військовослужбовці та громадськість Стрийщини.

 

На віче-реквієм виступили заступник голови Стрийської районної ради Мирон Войтович, заступник міського голови Стрия Роман Волинець, заступник РДА Оксана Мелень, голова спілки ветеранів АТО Стрийщини Юрій Драпалюк, голова Стрийської Спілки ветеранів Афганістану Роман Кіндратишин.

Поминальну панахиду та освячення новозбудованої каплиці Стрітення Господнього відслужили священики різних конфесій міста Стрия на чолі з Преосвященним Владикою Богданом Манишиним, єпископом-помічником Стрийської єпархії. До ветеранів афганської війни зі словами вдячності звернулися представники влади та громадських організацій Стрийщини. Присутні покладанням квітів та хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять загиблих в Афганістані. Ветеранам афганської війни вручили подяки та нагороди.

Завершилося віче-реквієм військовим салютом на честь учасників бойових дій в Афганістані.

DSCN9441

DSCN9435

Нагадаємо, що у військовій спецоперації в Афганістані взяли участь близько 160 тисяч українців, з них 269 – вихідці зі Стрийщини, 10 мешканців району не повернулися з цієї війни.