На Стрийщині відзначили 110-у річницю Провідника ОУН Степана Бандери

DSCN9771

У перший день Нового року в селі Воля Задеревацька біля Меморіального комплексу "Музей Степана Бандери" зібралася громадськість Стрийщини, щоб вшанувати 110-у річницю від дня народження Провідника Організації Українських Націоналістів та визначного ідеолога української нації Степана Бандери.

Урочистості відбулися за участю голови Стрийської районної ради Романа Козака, народного депутата Андрія Кота, голови Стрийської райдержадміністрації Василя Зубрицького, представників Стрийської Станиці Братства ОУН-УПА, Спілки учасників АТО Стрийщини, духовентсва, громадськості. 

Під зворушливий спів Муніципального чоловічого хору "Каменяр" Стрийського району до пам'ятника Степана Бандери лягли квіти шани від керівників району та народного депутата.

DSCN9763

Панахиду за Провідником української нації та всіма Героями національно-визвольної боротьби відправив о. Володимир Яворський. 

Перед присутніми виступила директор Меморіального комплексу "Музей Степана Бандери" Оксана Бандера-Піжик. У своєму виступі вона відмітила неоціненну роль Провідника ОУН в історії становлення Української держави. "Степан Бандера був і залишається у серцях українських патріотів символом нації", - зазначила Оксана Бандера-Піжик.

На завершення всі учасники заходу долучилися до флеш-мобу «Зроджились ми великої години»,спільно виконавши Гімн Українських націоналістів. Відео доступне за посиланням: https://www.facebook.com/244431676303359/videos/230492747863816/?modal=suggested_action

DSCN9782