Відбулася Рада регіонального розвитку Стрийського району

DSCN0944

Зустріч відбулася за участі голови Стрийської районної ради Романа Козака, керівника апарату Львівської облдержадміністрації Маріанни Вільшинської, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, депутатів, селищного та сільських голів, керівників окремих підприємств, установ та організацій району.

Голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький звітував перед громадськістю району про роботу за період 2016-2018 років та презентував Перспективний план розвитку територій Стрийського району на 2019-2021 роки. Ознайомив присутніх з Перспективним планом розвитку Стрийського району на 2019-2021 роки зазначивши, що спільно з органами місцевого самоврядування сформовано перелік об’єктів соціально-економічної сфери та інфраструктури, які плануються до будівництва, капітального ремонту, модернізації, що охоплює кожне село в Стрийському районі. В план перспективного розвитку включено 127 проектів, в т.ч.:школи, дитячі дошкільні заклади, заклади охорони здоров’я, Народні доми, спортивні та дитячі майданчики, проекти комунального господарства, дороги, вулиці, мости та вуличне освітлення.

 DSCN0975

Зі словами подяки до голови райдержадміністрації звернувся голова Стрийської районної ради Роман Козак. Він зазначив, що все зроблене в районі за останні роки – це результат клопіткої праці виконавчої гілки влади району та органів місцевого самоврядування. Завдяки цьому Стрийщина змінюється в кращу сторону.

Підсумовуючи зустріч, керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська наголосила: «Працюймо кожний на своєму місці і живімо з тим переконанням, що Україна починається з кожного з нас».

DSCN0903