На Стрийщині в селі Лисятичі відбулося відкриття дошкільної установи "Ластівка"

7 грудня у селі Лисятичі відбулося відкриття нового дошкільного закладу, який гостинно відкрив свої двері для найменших мешканців.

Ця довгоочікувана подія стала справжнім святом для дітвори та їх батьків. Розділити радість з мешканцями села, привітати їх із радісною подією завітали народний депутат України Андрій Кіт, голова Стрийської районної ради Роман Козак, керівник апарату Львівської облдержадміністрації Маріанна Вільшинська та голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький.

 

 З вітальними словами до дітей та їхніх батьків звернулися представники влади, які відмітили, що даний проект реалізовано завдяки тісній співпраці та порозумінню всіх гілок влади.

«Відкриття цієї прекрасної установи, є прикладом спільної роботи і єдності влади та громади, адже все що ми бачимо сьогодні перед собою, зроблено для наших дітей», - наголосив народний депутат Андрій Кіт.

Після того, як представники влади разом з діточками перерізали символічну стрічку, за християнською традицією всечесні отці освятили приміщення.

ися.

IMG 20181207 122913

В оновленому, сучасному закладі дошкільної освіти «Ластівка» окрім  спалень, роздягалок для малечі, облаштували яскраві ігрові кімнати, музичний кабінет, харчоблок, закупили споруди для спортивних та ігрових майданчиків. Для повноцінного функціонування садочка створили нову матеріально-технічну базу, придбали усе необхідне обладнання та матеріали. З 2015 року на побудову садочка з державного, обласного, районного та сільського бюджетів було виділили 11 млн. 786 тис грн. І сьогодні він готовий зустріти своїх перших 75 маленьких вихованців, які в чудових та комфортних умовах зможуть виховуватися та навчатися. 

DSCN0560