Керівників органів місцевого самоврядування Стрийщини привітали з професійним святом

 

7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. З нагоди цього свята в відбулись урочисті збори, в яких взяли участь голова Стрийської районної ради Роман Козак, керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська, голова Стрийської РДА Василь Зубрицький, депутати районної ради, а також селищний та сільські голови району.

З вітальною промовою до присутніх звернувся голова районної ради Роман Козак. У своєму виступі він зазначив, що на даний час ми є в процесі становлення нашої держави. «В цей час від вас багато що залежить, адже ви є тим інформаційним простором, який найкраще працює у своїй громаді. Від вашого роз’яснення і позиції найбільше залежить формування громади. Велика вам вдячність за виконання тих завдань, які перед вами ставить держава, адже саме ви покликані реалізувати її на місцях».

DSCN0440

Керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська зачитала привітання від імені Президента України та побажала міцного здоров’я, мирного неба над Україною та працювати в злагоді з громадою, адже сьогодні на кожного з вас покладаються великі сподівання.

Голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький висловив найщиріші вітання присутнім з нагоди професійного свята та зазначив, що одним із найосновніших завдань в нашій державі на сьогоднішній день є створення самоврядних органів, як важливого засобу реалізації інтересів територіальних громад.

 

На завершення керівники району вручили грамоти райдержадміністрації та районної ради за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у становленні та розвитку територіальної громади Стрийського району та з нагоди дня місцевого самоврядування кращим головам місцевих рад.

DSCN0439