Зустріч з демобілізованими учасниками АТО Стрийщини

DSCN0127

27 листопада заступник голови Стрийської районної ради М. Войтович взяв участь у зустрічі з демобілізованими учасниками АТО Стрийщини.  Зустріч відбулася за участю відповідальних за комунікацію з військовими працівників соціальної сфери району, керівників структурних підрозділів РДА, служб району, представників Стрийського ОМВК, сільських голів.

Розпочинаючи зустріч, голова райдержадміністрації поінформував про ситуацію, яка склалася в державі у зв’язку із військовою агресією Росії, зокрема захопленням українських військових кораблів та про прийняття Президентом рішення про введення воєнного стану. На його пропозицію присутні вшанували світлу пам’ять наших земляків та всіх українців, які загинули на сході країни, захищаючи її територіальну цілісність хвилиною мовчання.

DSCN0118

Зустріч пройшла у формі діалогу, під час якого учасники АТО мали можливість отримати вичерпні відповіді з питань про забезпечення земельними ділянками демобілізованих воїнів АТО; про надання пільг, соціальних виплат, санітарно-курортне оздоровлення учасників АТО; про надання атовцям допомоги з працевлаштування та участь у проекті «Рука допомоги»; про підтримку підприємницької ініціативи учасників АТО відповідно до обласної Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області; про стан медичного забезпечення демобілізованих воїнів АТО, зокрема зубопротезування та ін.