Стрийщина відзначила 85- ту річницю голодомору в Україні

DSCN0076

24 листопада в день коли вся Україна з нагоди 85-их роковин згадала та пошанувала пам'ять мільйонів українців, які загинули в 1932-1933, біля Меморіального знаку жертвам Голодоморів та політичних репресій, що поблизу села Добряни, зібралася численна громада Стрийщини. 

DSCN0056

Участь у вшануванні невинно убитих жертв Голодомору взяли голова Стрийської районної ради Роман Козак, голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, депутати, представники громадських організацій, студентська та учнівська молодь. Отець Ігор Гаврилишин у співслужінні з о. Володимиром Галанчаком та о. Володимиром Сасом відправили поминальну панахиду у супроводі Добрянського Народного хору «Серпанок».

Керівники району поклали квіти і лампадки до пам’ятника, та вклонилися в знак пам’яті про  людей, які полягли від голоду на рідній землі. 

Вихованці районного Будинку дитячо-юнацької творчості поклали до підніжжя пам’ятника символічну композицію з колосків, а також всі присутні поставили запалені лампадки біля Меморіального знаку, в рамках акції «Запали свічку». Скорботні вогники, які загорілися в цей час, зігріли небо і душі тих, кого в 33-му році не відспівали, не оплакали, не пом’янули.

DSCN0048

DSCN0079