На Стрийщині урочистою академією відзначили 100 річницю утворення ЗУНР

DSCN9805

1 листопада заступник голови Стрийської районної ради М. Войтович взяв участь в урочистій академії «Нескорена Україна» з нагоди відзначення 100-ої річниці проголошення Західно-Української Народної Республіки також були присутні духовенство, представники органів місцевого самоврядування, державних установ району, громадських  організацій та молоді.

Захід розпочався з виконання гімну січового стрілецтва та благословення сотрудника Катедрального Собору Успіння Пресвятої Богородиці м.Стрия о. Олега Ружиловича.

 DSCN9765

 Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх українських Героїв минулого і сьогодення, а також поклали квіти до могили Січовим Стрільцям на міському цвинтарі. 

DSCN977087416  

 Державна заслужена хорова капела України «Трембіта» подарувала у своєму виконанні глядачам відомі пісні стрілецтва, патріотичні композиції, за що були щедро винагороджені бурхливими аплодисментами та вигуками "Браво".

 На завершення в знак вдячності за чудовий концерт, артистам вручили квіти від голови Стрийської районної ради Романа Козака та голови Стрийської райдержадміністрації Василя Зубрицького.