ДРУЖБА МІЦНІЄ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З кожним роком стають тіснішими стосунки між державами Україною та Республікою Польща. Таке партнерство набуває особливого значення , яке базується на засадах добросусідства і довіри двох народів.

Співпраця між Стрийською районною радою і Ропчицько-Сендзішовським повітом – це справжній вияв співдружності,  який базується на принципах партнерства, довіри та взаємокорисні. Делегації зі Стрийщини неодноразово відвідували Польщу , маючи нагоду поспілкуватись і обмінятись досвідом з польськими друзями. А ті, побувавши на наших теренах, теж почерпнули для себе багато цікавого й корисного. 

  

Нещодавно з робочим візитом делегація зі Стрийщини, яку очолили керівники району Роман Козак та Василь Зубрицький, а також до її складу увійшли депутат районної ради Володимир Гірник, інспектор з питань управління комунальною власністю району та реалізації проектів місцевого розвитку Анна Торкало,радник з питань діяльності рад та роботи постійних комісій Леся Гаврилів головний спеціаліст сектору молоді та спорту Стрийської РДА Богдан Буцяк, завітала до Ропчицько-Сендзішовського повіту(Республіка Польща). Делегацію гостинно зустрів староста повіту Вітольд Дарлак.

Дві сторони дуже зацікавлені у співпраці і мають допомагати один одному рухатись європейським шляхом перетворень. Адже, як зазначив голова районної ради Роман Козак:«Обмін досвідом з успішними країнами, які здійснили вдало реформи, вкрай важливе питання сьогодні для нас».У рамках співпраці реалізовуються багато спільних ініціатив у галузі освіти, культури, охорони здоров’я, сільського господарства та місцевого самоврядування.

 

 Члени делегації побували у приватних господарствах, які займаються   вирощенням винограду , груш та їх переробкою для  подальшої реалізації. А також побували на міні підприємстві по виготовленню м’ясної продукції.

 

Цей дружній візит до Польщі, як, зрештою, і усі попередні, був корисним і повчальним, багатим на нові зустрічі і знання. А староста Ропчицько-Сендзішовського повіту Вітольд Дарлак в свою чергу пообіцяв керівникам району надавати всебічну допомогу та консультувати у написанні міжнародних програм партнерам зі Стрийщини. Отож дружбі, перевіреній часом, міцніти з кожним кроком.

На зворотному шляху делегація відвідала могилу отця Михайла Вербицького -українського композитора, громадського діяча, автора Гімну України в селі Млини. Керівники району запалили лампадки на могилі, встановили українські прапори, вшанували пам'ять молитвою та виконанням Гімну України.