В Угерську урочисто відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям

 

DSCN9851

У селі Угерську, завдяки старанням обласної, районної та місцевої влади добре розвинена фізична інфраструктура – функціонує ДЮСШ «Старт», плавальний басейн, сучасний стадіон. 30 вересня  для тренувань сільської молоді, вихованців спортивної школи та місцевої футбольної команди відкрили також спортивний майданчик зі штучним покриттям. Майданчик установили в рамках реалізації обласної цільової програми «Спортивний майданчик». На цей проект було виділено 1млн. 390 тис.грн., у тому числі з районного бюджету – 250 тис.грн.

DSCN9869

Після Служби Божої мешканці села разом з дітьми, зібралися у центрі села, щоб порадіти з цієї події. Урочисто перерізати символічну стрічку запросили гостей, які прибули на свято - заступника голови Стрийської районної ради Василя Михайловича Зубрицького та голову Стрийської райдержадміністрації Василя Богдановича Зубрицького, голову постійної депутатської комісії з питань молоді, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради Петра Степановича Жукровського, директора Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Вадима Володимировича Климовича, а також Угерського сільського голову Романа Петровича Снігура. Церемонію освячення майданчика провів місцевий парох о Василь Говгера.

Присутні хвилиною мовчання вшанували всіх, хто загинув, захищаючи територіальну цілісність України на сході держави, завдяки кому ми можемо тут, на Галичині, жити, працювали і активно відпочивати.DSCN9882

Очільники району побажали сільській молоді активно зміцнювати здоров’я та фізично розвиватися, загартовуючи свій дух, характер та волю. Заступник голови районної ради Василь Михайлович Зубрицький разом з головою Районної державної адміністрації Василем Богдановичем Зубрицьким вручили грамоти за сприяння у розвитку фізичної культури та спорту на Стрийщині директору ФК «Угерсько» Миколі Годлику, тренеру цього клубу Ігору Мачогану та воротарю Роману Стриганину, а також м’ячі юним футболістам.

DSCN9886

Крім керівників району, перед присутніми також виступили голова постійної депутатської комісії з питань молоді, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради Петро Степанович Жукровський, директор Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Вадим Володимирович Климович та депутат районної ради Євген Володимирович Кухар. Угерська ДЮСШ «Старт» дала старт багатьом майстрам спорту, переможцям та призерам різних змагань та турнірів. Але особливою її гордістю є чемпіони світу з шахів Марія та Анна Музичуки, які тут робили перші кроки у спорті. Директор Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Вадим Володимирович Климович вручив посвідчення кандидата в майстри спорту з вільної боротьби вихованці спортивної школи Герга Оксані.

Святкового настрою всім додавали показові виступи юних спортсменів та учасників художньої самодіяльності сільського Народного дому.

На завершення сільський голова Роман Снігур подякував керівникам області та району за сприяння у спорудженні спортивного майданчика, а також спонсорам та окремим мешканцям села Угерсько, які долучилися до його облаштування. Він висловив упевненість, що ця спортивна споруда буде місцем активного дозвілля місцевої молоді та сприятиме її фізичному розвитку.