Відбулася зустріч керівників Стрийщини з головою Світового Конгресу Українців

 

 

 

 DSCN9824\

28 вересня, відбулася зустріч голови Стрийської районної ради Романа Козака та голови Стрийської райдержадміністрації Василя Зубрицького з головою Міжнародної громадської організації «Світовий Конгрес Бойків», заслуженим працівником культури України Петром Косавичем.

Учасники зустрічі обговорили питання про розвиток нашого бойківського краю, його етнографії. «Мальовничі краєвиди та історичні пам’ятки приваблюють сюди туристів. Та найбільшим багатством і гордістю краю є його люди, які творять історію»,- зазначив Петро Косавич . «Звичайно, зараз на сході України відбуваються військові дії і віримо, що наші Збройні Сили звільнять Українські землі від ворога. Учасники зустрічі обговорили питання щодо створення на Стрийщині філії Міжнародної громадської організації «Світовий Конгрес Бойків», оскільки до Стрийщини належить чимала територія етнографічної Бойківщини.

Також йшла мова про сприяння у підготовці до Четвертого Світового Конгресу Бойків, який відбудеться 2020 року під гаслом «Світовий Конгрес Бойків – у розбудові Української держави!». У планах організації є будівництво бойківського культурологічного центру – музею архітектури та побуту на Співочому полі біля села Явора на Турківщині, де проходять Бойківські фестини.

.