Для розбудови держави і на користь громади

Щороку 7 грудня ми вшановуємо людей особливої професії, котрі володіють широкими повноваженнями, але водночас несуть подвійну відповідальність за стан справ у територіальних громадах, які вони очолюють.
Ось і цього року, 6 грудня, у районному Народному домі зібралися голови та секретарі сільських і селищної рад, депутати всіх рівнів, а також багато гостей з нагоди святкуваня Дня місцевого самоврядування.
За доброю традицією, яка не переривається у нас на Стрийщині впродовж років, свято розпочалося з Божого благословення. Синкел Стрийської єпархії УГКЦ о. Михайло Коцуровський поблагословив усіх присутніх на проведення урочистостей, а також побажав, щоб у житті їх супроводжували віра та мудрість.
Святкову доповідь "Становлення місцевого самоврядування – особлива сторінка в історії українського державотворення" виголосила керівник секретаріату районної ради Анна Торкало.
Всіх присутніх привітав голова Стрийської районної ради Роман Козак, голова Стрийської районної державної адміністрації Володимир Бурій, народний депутат України Олег Канівець.