На Стрийщині придбали житло ще для однієї сироти

DSCN9796

 27 вересня голова Стрийської районної ради Роман Козак та голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький  вручили ключі від нової квартири Олегу Хомку, особі з числа дітей-сиріт.

Олег навчається в КЗ ЛОР «Підгірцівська спеціальна-загальноосвітня школа-інтернат» на повному державному забезпеченні. Через рік хлопець закінчує школу і буде влаштовувати своє доросле життя. Оскільки його житло у селі Нижня Лукавиця є непридатним для проживання, Олег перебував на квартирному обліку.

Завдяки державній програмі та клопотанням районної влади йому придбано однокімнатну квартиру у селі Дуліби по вулиці Заводській, загальною площею 33,8 кв.м. У квартирі наявні всі комунікації, автономне опалення, меблі, побутова техніка. Вартість подарованої квартири - 393 тис.грн., з яких 44.500 грн. – кошти, виділені з районного бюджету.

Вручаючи хлопцю ключі від нової домівки та документи на право власності, очільники району побажали йому Божої опіки, міцного здоров’я та щасливої долі. Щоб у цьому домі він став справжнім господарем та побудував собі сімейне гніздо. Нехай це житло буде хорошим стартом у доросле життя юнака!

 

DSCN9808 

 

Варто зазначити, що цього року на Стрийщині вже придбали житло для двох братів-сиріт. Всього на обліку Служби у справах дітей Стрийської райдержадміністрації перебувають 35 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки.