Відбулася ХХІ-а сесія Стрийської районної ради

 25 вересня відбулося засідання ХХІ-ої сесії  VІІ-го демократичного скликання Стрийської районної ради, яке провів голова районної ради Роман Козак. Було розглянуто 21 питання порядку денного. Всі питання були обговорені напередодні на засіданнях постійних депутатських комісій. У роботі сесії взяв участь голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький. 

DSCN9770

Депутати заслухали інформацію начальника управління фінансів райдержадміністрації Наталії Меленик про виконання районного бюджету за І-е півріччя 2018 року та проголосували за внесення змін до поточного районного бюджету.

Заступник  голови Стрийської райдержадміністрації Любомир Кащук прозвітував про підготовку територіально-господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

На сесії також йшла мова про надання медичної допомоги учасникам АТО та іншим пільговим категоріям громадян, про організацію роботи аматорських колективів зі званням «Народний» та «Зразковий», про використання Державного Прапора України на території Стрийського району та ін.
Окрім того, депутати затвердили технічні документації з нормативно-грошової оцінки 7 земельних ділянок та проекти землеустрою щодо зміни меж сіл Ланівка, Пила, Воля Задеревацька та Задеревач.
Сесія також прийняла і затвердила звернення депутатів до Львівської обласної ради щодо фінансування відділення хронічного гемодіалізу у КП «Стрийська районна лікарня» та щодо проведення русло регулюючих робіт річки Стрий та вирубки лісів на території Стрийського району.