Роман Козак зустрівся з президентом міжнародного благодійного фонду «Glory to Ukuaine» (м. Клівленд,США)

  13 вересня відбулася зустріч голови Стрийської районної ради Романа Козака з президентом міжнародного Благодійного фонду «Слава Україні» Галиною Кавка-Прохною (США), Людмилою Щербань (Польща), головою Наглядової ради «Євроатлантичний вектор» Омеляном Заревичем (м.Київ)

  Сердечно привітавши шанованих гостей, Роман Козак зазначив, що українці за кордоном, які емігрували з певних життєвих причин, це  джерело сили Української держави у світі.

«Адже наші представники, які мешкають у різних куточках земної кулі, зберігають свою національну ідентичність, утворюючи діаспори, долають політичні бар'єри і знаходять слова  які переконують лідерів іноземних держав та міжнародних організацій зрозуміти та підтримати Україну  на міжнародній арені у її розвитку».

   Голова районної ради висловив вдячність українським патріотам за активну участь та  діяльність у селі благодійного фонду, створеного в еміграції.

Ваша самовіддана праця така необхідна у поки що нелегкий час розбудови нашої Держави і налагодження контактів із закордоном.

Також гості відвідали Інклюзивно-ресурсний центр, який знаходиться у КП « Стрийська районна лікарня» та оглянули лікувальні відділення лікарні. Обговорили можливості  подальшої співпраці. 

     Президент Міжнародний благодійного фонду «Glory to Ukraine » Галина  Кавка-Прохна повідомила, що зараз під опікою очолюваного нею фонду знаходиться сиротинець Верхнє Сеньовиднє  Сколівського району та сироти, які уже закінчили даний заклад, і їй неймовірно приємно бачити, як відносяться до людей з особливими потребами на Стрийщині. Щиро подякувала голові районної ради, депутатам та працівникам районної ради за патріотизм та величезну роботу у напрямку соціальної сфери.

 

  Засновником фонду - українська письменниця,  громадський діяч, медичний працівник Галина Кавка – Шуран. Уродженка мальовничого селища Верхнє Синьовидне  Сколівського району. 

Довідка:

Міжнародний благодійний фонд « Glory to Ukraine» - «Слава Україні» це незалежна  Неурядова, неприбуткова, не політична     благодійна організація ,яка була заснована в США у м. Клівленді у 2017-2018 роках.

Місія фонду – прославити Україну в цілому світі, чинити добро залучати до цього інших. Фонд працює за трьома основними напрямками- видавнича діяльність, благодійна допомога,встановлення пам’ятників героям УПА,підтримка Арт-проектів,що збагачують українську національну культурну спадщину.