Сімейний відпочинок для поранених учасників АТО (ООС) та батьків загиблих учасників АТО

 

 

Управління соціального захисту населення Стрийської РДА інформує, що у 2018 році за рахунок коштів обласного бюджету здійснюється компенсація вартості сімейного відпочинку для поранених учасників АТО (ООС), у тому числі поранених бійців-добровольців АТО, батьків загиблих учасників АТО (ООС). Розпорядженням голови Львівської ОДА від 05.06.2018 №668/0/5-18 затверджено Порядок, відповідно до якого буде проводитись компенсація закладам відпочинку, які розташовані на території Львівської області, за надані послуги з організації сімейного відпочинку для:           

- учасників АТО (ООС), які отримали поранення під час участі в антитерористичній операції (операції Об’єднаних сил) і членів їх сімей: чоловік (дружина) та діти учасника АТО (ООС) віком до 18 років;                                                

- осіб, визнаних бійцями-добровольцями АТО відповідно до рішення Львівської обласної ради від 13.09.2016 №203, які отримали поранення під час участі в антитерористичній операції (операції Об’єднаних сил) і члени їх сімей: чоловік (дружина) та діти учасника АТО (ООС) віком до 18 років;                                                

- осіб, які визнані членами сімей загиблих бійців-добровольців АТО;                           

- батьків, діти яких загинули в зоні проведення антитерористичній операції (операції Об’єднаних сил) або внаслідок захворювання, пов’язаного з виконанням ними обов’язків військової служби та/або із захистом Батьківщини, та батьків Героїв Небесної Сотні.

Розмір компенсації становить не більше 1200 гривень з розрахунку на одну особу. Одержувачі послуг самостійно обирають заклад на території області та оплачують проїзд до місця призначення в обидві сторони. Якщо вартість послуг перевищує розмір компенсації, одержувачі послуг здійснюють доплату власними коштами. Відшкодування послуг з організації сімейного відпочинку проводиться на підставі укладених трьохсторонніх договорів.