Для операційного блоку Стрийської ЦРЛ придбали нове обладнання

 

 

Операційний блок Стрийської центральної районної лікарні отримав нове обладнання. Це сучасна операційна лампа з можливостями налаштування параметрів (яскравість, напрямок, розсіювання, кут нахилу світла) безпосередньо по ходу оперативного втручання. Кошти на придбання даного обладнання були виділені з місцевого бюджету, за сприяння голови Стрийської районної ради Романа Козака та голови Стрийської райдержадміністрації Василя Зубрицького.

Довідково

Операційний блок у Стрийській ЦРЛ входить до складу хірургічного відділення та складається з трьох операційних. В ньому здійснюються оперативні втручання лікарями хірургічного, травматологічного, урологічного та ЛОР-відділень.

Новітня історія операційного блоку під керівництвом Михайла Міщука починається з 1993 року з переходом в нове приміщення Стрийської ЦРЛ. З того часу воно входить до складу хірургії, але в ньому здійснюються оперативні втручання всіх відділень хірургічного профілю. З 2012 року відділенням завідує Василь Лудин. На сьогоднішній день хірургічне відділення має в своєму розпорядженні 50 ліжко-місць, що дає змогу надавати планову та ургентну медичну допомогу жителям Стрийського району, м.Стрия та м.Моршина.

За інформацією лікарні, в операційному блоці Стрийської ЦРЛ виконується біля 1500 оперативних втручань за рік. Основні напрямки:

- операції на органах черевної порожнини, включаючи операції підвищеної складності (резекції шлунку, резекції різних відділів тонкої та товстої кишки, реконструктивні операції, закриття колостом);

- операції на жовчевивидних шляхах малоінвазивними методами (лапароскопічна холецистектомія);

- операції з приводу варикозного розширення підшкірних вен, включаючи ускладнені форми. В даний час впроваджується нова мініінвазивна методика лікування варикозного розширення підшкірних вен – ендовазальна лазерна коагуляція вен за участі провідних хірургів м.Києва та м.Львова.