На Стрийщині відкрили ще одну дитячу дошкільну установу

 

 

15 липня у мешканців села Горішнє було подвійне свято – День села та відкриття дитячого дошкільного закладу на 22 місця. В ньому будуть виховуватися та розвиватися діти не тільки з Горішнього, але й із Верхньої та Нижньої Лукавиці, Долішнього та хутора Смоляного – усіх населених пунктів Долішненської сільської ради.

 

Розділити радість з мешканцями громади та привітати їх із чудовою подією завітали представники районної влади. Право перерізати стрічку надали заступнику голови Стрийської районної ради Мирону Войтовичу, голові Долішненської сільської ради Богдану Гнатіву, завідувачці дошкільною установою Наталії Коцур і, звичайно, маленьким її господарям – дітям. Чин освячення провів парох сіл Горішнє та Долішнє о.Тарас Костик.

Коли об’єднуються зусилля, є ініціатива від сільської громади і ця ініціатива підтримується районною владою – це завжди дає надію на результат. Завдяки злагодженій роботі у селі Горішнє задум вдалось втілили в життя. Відкриття дитячого садочка означає, що село живе, розвивається і має перспективу.