Запрошуємо мешканців Стрийщини відвідати експозицію присвячену 100-річчю Української Революції 1917-1921 рр. в Центральній районній бібліотеці

 

 

6 липня в читальній залі Стрийської центральної районної бібліотеки відбулося відкриття та презентація експозиції "100 років боротьби: Українська Революція 1917-1921 рр.

Матеріали розміщені на окремих банерах дають можливість познайомитись із історією українського народу, сповненої постійною боротьбою за становлення державності, питання єдності нації, можливість цивілізованого демократичного збирання територій в Єдину Суверенну державу, – розпочала огляд експозиції провідний методист ЦРБ Володимира Ільків.

 

Під час відкриття виставки присутні простежили шлях відродження української державності, формування модерної української нації, ренесанс української культури та духовності, а також детально ознайомились з етапами державотворення, формування Збройних Сил, українською дипломатією, наукою, освітою, культурою, церковним рухом, становищем національних меншин. Кожний розділ експозиції допомагає перенестися в минуле століття і простежити як розбудовувався державний устрій, як поступово визрівала політична еліта та суспільство від автономії до цілковитої Незалежності, та, головне, готовності захищати її із зброєю в руках.

 

Отож, запрошуємо мешканців Стрийщини відвідати експозицію присвячену 100-річчю Української Революції 1917-1921 рр. в Центральній районній бібліотеці, яка триватиме до 12 липня 2018 року.