Відбулася чергова ХІХ сесія Стрийської районної ради

 

 

22 червня під головуванням голови Стрийської районної ради Романа Козака відбулася чергова XIX сесія Стрийської районної ради.

Депутати заслухали інформацію керівника Стрийської місцевої прокуратури Ігора Лесковича щодо результатів діяльності місцевої прокуратури в поточному році.

 

Внесли зміни до районного бюджету Стрийського району на 2018 рік.

Було затверджено комплексну Програму інформаційно-аналітичної роботи в інтересах органів державної влади та управління, протидії проявам терористичного характеру на території Стрийського району Львівської області на 2018 рік, а також затвердили Програму компенсації за пільгові перевезення окремих категорій громадян в автомобільному транспорті  на приміських маршрутах у Стрийському районі.

Про  реорганізацію Горішненської СЗОШ I ступеня у Горішненський заклад дошкільної освіти Стрийського району Львівської області.

Про створення Лисятицького закладу дошкільної освіти.

Депутати заслухали начальника відділу культури, туризму, охорони культурної спадщини, культурних цінностей, національностей та релігій Стрийської районної державної адміністрації про організацію роботи в музеях Стрийщини.

Депутати проголосували про розмір кошторисної заробітної плати на 2018 рік при визначенні вартості будівництва обєктів на 2018 рік.

Також депутати затвердили рішення щодо ряду земельних питань, зокрема технічну документацію з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок і проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж окремих населених пунктів та ін. Завершуючи сесію, голова Стрийської районної ради Роман Козак, напередодні Дня державної служби, привітав голову Стрийської РДА Василя Зубрицького та всю виконавчу гілку влади району з професійним святом, подякував за співпрацю та побажав і надалі плідної роботи на благо мешканців Стрийщини.