У с. Лисовичі відбувся Кубок з міні-футболу серед ветеранів

 

 

17 червня 2018 року у с. Лисовичі відбувся Кубок з міні-футболу серед ветеранів 40 років і старші. В змаганнях прийняло участь вісім команд. Турнір присвячений дню молоді. На відкритті свята були присутні голова Стрийської районної ради Роман Козак, сільський голова Лисович Микола Магас та голова Стрийської РО ВФСТ Колос АПК України Любомир Ворко. Ігри проходили по двох групах по 4 команди в кожній групі. Після групових ігор відбулись ігри за 1,2,3,4 місце.

Отже, чемпіоном турніру стала команда Стрийського району. Срібним призером - команда Полянія республіка Польща та бронзовим призером стала команда Добротвір. Усі учасники нагороджені кубками, медалями та грамотами. Учасники Стрийського району забезпечені також харчуванням. Змагання проводились за підтримки Стрийської районної ради та Стрийської РДА, також подяка ПП Щомаку Андрію за спонсорську допомогу в проведенні турніру. Також подяка сільському голові Миколі Магасу за підтримку даного турніру. Головний суддя змагань Хлопан Василь - с. Братківці.

Стрийська  РО ВФСТ Колос висловлює щиру подяку також  командам, які прибули на змагання. Бажаємо їм здоровя, щоб були прикладом для підростаючого покоління.