На Стрийщині вшанували Героїв

 

 

Сьогодні, 23 травня, біля Меморіального комплексу «Борцям за волю України» на хуторі Береги відбулося районне свято з нагоди Дня Героїв за участю представників районної влади, депутатів, духовенства, учасників національно-визвольних змагань, воїнів АТО та членів їх родин, представників громадських організацій та мешканців Стрийщини.

 

Захід розпочався панахидою за воїнами УПА з криївки Кармалюка, які загинули на хуторі Береги від рук НКВД, та сучасних Героїв України – Героїв Небесної Сотні та учасників АТО, що віддали своє життя за територіальну цілісність та незалежність України, яку відслужив о. Віталій Лесів у супроводі Муніципального чоловічого хору «Каменяр» Стрийського району. Керівники районної влади та представники громадськості поклали квіти до меморіального комплексу «Борцям за волю України» та вшанували пам’ять про них хвилиною мовчання. А юнаки команди «Родяни», переможці обласного конкурсу патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), поклали до Меморіалу гірлянду слави. 

Перед учасниками свята з патріотичними піснями та віршами виступили учні шкіл району, а завершилося дійство показовими виступами команд - учасників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).