Зустріч голови районної ради

 

 

Сьогодні, 2 квітня 2018 року голова Стрийської районної ради Роман Козак провів робочу зустріч з керівником відділу освіти Стрийської районної державної адміністрації по питанню функціонування комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр». Даний Центр було створено відповідно до рішенням XVI сесії VII демократичного скликання Стрийської районної ради 22 грудня 2017 року. На зустрічі були присутні заступники голови районної ради М. Войтович, В. Зубрицький та депутат Стрийської районної ради А. Пак. Присутні обговорили низку питань щодо надання психолого-педагогічної допомоги  дітям з особливими освітніми потребами, які навчаються у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, кількісний склад фахівців Центру, передачу матеріальних цінностей.

Особливу увагу голова районної ради приділив питанню наданню соціальної та інших видів реабілітації дітям-інвалідам, які згідно з медичним висновком, потребують постійного стороннього догляду і не можуть перебувати у загальноосвітніх закладах. Після припинення діяльності комунальної організації Стрийського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, дану опіку повинен здійснювати «Інклюзивно-ресурсний центр».

Як наголосив голова районної ради питання ліквідації Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів та створення «Інклюзивно-ресурсного центру» ні в якій мірі не повинно позначитись на якості послуг, які отримують діти-інваліди, що відвідують реабілітаційний центр та на працівниках самого центру, які мали б змогу в першу чергу, на конкурсній основі, працевлаштуватись.