Колегія райдержадміністрації

 

 

20 березня голова Стрийської районної ради Роман Козак взяв участь в роботі Колегії райдержадміністрації, де розглядались питання про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Стрийського району за 2017 рік доповіла начальник управління економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Галина Чорна; стан виконання бюджету Стрийського району та районного бюджету за 2017 рік проаналізувала начальник фінансового управління Наталія Меленик.

В свою чергу, голова Стрийської районної ради Роман Козак зазначив, що 2017 рік був сприятливий для Стрийщини, проведено велику роботу, якою не обминули ні одну сільську раду, чи то реалізуючи мікропроект, чи вкладаючи кошти місцевого бюджету. Сьогодні районна влада шукає підтримку уряду у напрямку капітального ремонту доріг та приведення їх до належного європейського стану.

Підводячи підсумки, голова райдержадміністрації Василь Зубрицький відмітив, що питання, які розглядали на Колегії, є нероздільні, бо без виконання бюджету не можна вести мову про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району. За підсумками року Стрийщина є лідером у рейтингу районів Львівщини. У 2018 рік район ввійшов з перехідним бюджетом більше, як 16 млн.грн. За цим стоїть важка щоденна праця структурних підрозділів РДА, організацій та підприємств району, а також тверде порозуміння із Стрийською районною радою. Серйозні плани поставлено і на 2018 рік. Зокрема, планується завершити всі довгобуди і приступити до капітального ремонту доріг. Бо дороги, це обличчя району.