Відкрили нове приміщення ЦНАПу

 

 

13 березня відкрито та освячено нове приміщення Центру надання адміністративних послуг при Стрийській райдержадміністрації. Необхідність покращити умови для доступного і якісного отримання послуг громадянами виникла у зв’язку з тим, що значно збільшилася кількість суб’єктів звернень до ЦНАПу. Завдяки підтримці народного депутата України Андрія Кота, депутатського корпусу Стрийської районної ради та голови Львівської ОДА Олега Синютки були виділені кошти на капітальний ремонт господарських приміщень, благоустрій території, закупівлю нової оргтехніки, впровадження сучасної системи «Електронна черга». Це ще один вагомий крок, який робить влада назустріч мешканцям району, доводячи свої наміри служити людям.

Право перерізати символічну стрічку надали голові Стрийської районної ради Роману Козаку та голові Стрийської райдержадміністрації Василю Зубрицькому. Чин освячення нового приміщення провів о.Мирон Гринишин, декан м.Стрия у супроводі Народного хору «Унісон» Народного дому села Братківці під керівництвом Юрія Юника.

 

Новий Центр адміністративних послуг зустрів своїх господарів та мешканців району. Нехай кожний громадянин, який звернеться за допомогою знайде в цих стінах розуміння та вирішення своїх питань в найкоротший термін.