9 березня-204 роки від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

 

 

Уже традиційно щорічно на початку березня ми вшановуємо постать Великого Кобзаря, який всім своїм життям довів, що любов до рідної землі, до свого народу не вимірюється ні благами, ні добробутом, ні почестями. Ця любов витримує найбільші випробування і страждання.

204-а Шевченкова весна ступила на нашу землю. З цієї нагоди 7 березня в Народному домі « П р о с в і т а » відбувся музично-поетичний вечір за участі заслуженої академічної капели України «Трембіта». Віддати шану Великому Кобзареві на свято прибули голова районної ради Роман Козак, голова Стрийської РДА Василь Зубрицький, заступники керівників району, духовенство та повний зал шанувальників Тарасового слова.

 

Мистецьку програму виконали солісти, хор та камерний оркестр Лауреата національної премії України імені Тараса Шевченка Заслужена академічна капела України «Трембіта» (художній керівник та диригент – заслужений діяч мистецтв України Микола Кулик). Зі сцени лунали музичні твори на слова Кобзаря. Ведучою урочистостей, у виконанні якої звучала велична Шевченкова поезія, була Заслужений працівник культури Марії Христинич.

 

До подячного слова для колективу «Трембіти» запросили голову Стрийської районної ради Романа Козака та голову Стрийської РДА Василя Зубрицького. Також на пропозицію голови РДА присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв, які полягли, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України. А на завершення всі учасники дійства спільно виконали Державний Гімн України.