На Стрийщині вшанували Героїв Небесної Сотні та учасників подій Революції Гідності

 

 

20 лютого в районному Будинку культури відбувся вечір-реквієм «Лицарі Небесної Сотні» в знак шани пам’яті людей, які свідомо пожертвували своїм життям заради людської свободи та гідності. Схилити голови в скорботі й пошані перед мужністю, героїзмом та відданістю державі і українському народові – Героїв Небесної Сотні, зібралася учасники Революції Гідності, учасники АТО та члени їх родин, керівники району - голова районної ради Роман Козак та голова райдержадміністрації Василь Зубрицький, духовенство, депутати, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, численна громадськість Стрийщини. В спільній молитві, яку очолив настоятель Катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрия Мирон Гринишин, помолилися за невинно убієнних Героїв нашого часу, людей, які постали на захист демократичних цінностей та національних інтересів нашої держави.

 

Під проникливий спів пісні-реквієму Євромайдану «Пливе кача» у виконанні Народного хору «Унісон» НД с. Братківці, вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Право покласти квіти шани до Стіни Пам’яті Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО надали учасникам подій Революції Гідності Василю Бичку та Віталію Чернецькому.

 

У Львові на площі навпроти пам’ятника Тарасу Шевченку відбулося Віче пам’яті Героїв Небесної Сотні. На честь загиблих учасників Революції Гідності в центрі міста запалили сотні свічок та лампадок.