Патріотична мозаїка «Їх імена із пам’яті не стерти» в Центральній районній бібліотеці

 

 

Працівники районної бібліотеки для дорослих провели патріотичну мозаїку «Їх імена із пам’яті не стерти». Ведучими свята та учасниками заходу були читачі-учні Дулібської школи-гімназії ім. М. Шашкевича Діана Кухтій, Тетяна Саламовська, Ірина Торб’як, Андрій Тимків зі своїм наставником Ольгою Біганич.

В заході взяли участь: отець Іван Барабаш, настоятель української греко-католицької церкви всіх Святих Українського народу м. Стрия, Ігор Брик, учасник подій Майдану та Революції Гідності на Стрийщині, Ольга Боднар, в. о. начальника відділу культури та Степан Целюх, директор ДШМ ім. Ф. Колесси.

Музичним доповненням до патріотичної мозаїки було виконання  патріотичних пісень дуетом «Ретро» Дашавської дитячої школи мистецтв ім. Ф. Колесси Ярославом Пилипівом та Галиною Степчен.

На завершення, заступник голови Стрийської районної ради Мирон Войтович подякував директору Стрийської РЦБС Галині Цуцуп та її працівникам за організацію та змістовно проведений захід, за те, що плекають у нашої молоді повагу, шану, любов до історії сьогодення, побажав молодому поколінню ніколи не розчаровуватись, завжди бути патріотами своєї Батьківщини і жити в квітучій державі – Україна.