У СТРИЮ ВШАНУВАЛИ ВОЇНІВ-АФГАНЦІВ

 

 

15 лютого в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбулося вшанування 29 річниці виведення радянських військ з Афганістану.

З нагоди урочистого святкування Дня вшанування учасників бойових дій, біля пам’ятника загиблим воїнам-афганцям "Синам Стрийщини, які не повернулися з Афганістану", зібрались члени «Стрийської спілки інвалідів війни ветеранів Афганістану», представники міської та районної влади, родичі загиблих, аби вшанувати солдатів та офіцерів, які з честю виконували свій службовий обов’язок на території Афганістану.

Відбувся мітинг-реквієм та поминальна панахида за воїнами, які не повернулись з афганської війни. Біля пам’ятника в почесній варті стояли військові Стрийського гарнізону з портретами загиблих в тій війні та знаменем Стрийської спілки воїнів-афганців. Поминальну панахиду провів Преосвященний Владика Тарас Сеньків, в якій взяли участь Владика Богдан Манишин, отці Мирон Гринишин, Іван Барабаш, Остап Микитин з УГКЦ та о.Іван Улинець з УПЦ(КП). Відбулось урочисте покладання квітів до пам'ятника та запалення свічок. Присутні віддали шану загиблим афганцям героям Небесної Сотні та учасникам АТО хвилиною мовчання. До присутніх звернулися заступник голови районної ради Мирон Войтович, заступник міського голови Роман Волинець, заступник голови «Спілки учасників АТО Стрийщини» Юрій Хан та голова ГО "Стрийської спілки інвалідів війни ветеранів Афганістану» Роман Кіндратишин та Владика Богдан Манишин.