Дистанційне навчання

До уваги представників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, депутатів місцевих рад, лідерів громад та активістів громадського сектору Стрийщини.

Львівський регіональний інститут державного управління Націальної академії державного управління при Президентові України у співпраці з Дніпропетровським регіональним інститутом державного управління Націальної академії державного управління при Президентові України та Швейцарсько-український проект "Підтримка децентралізації в Україні" DESPRO запрошує Вас до участі у дистанційному (електронному) курсі "Управління проектами місцевого розвитку (регіональний)" на онлайн-платформі Спільноти практик місцевого розвитку http://udl.despro.org.ua/.

Вступний (очний) семінар  до цього дистанційного курсу відбудеться 16 лютого 2018 року 0 10.00 год. у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (м. Львів, Брюховичі, вул. Сухомлинського, 16, ауд. 314.

 Метою цього е-курсу є набуття знань про техніки та методи управління проектами для виявлення потреб місцевого розвитку, знаходження проектного рішення для реалізації стратегії розвитку громади. Кожен учасник, який успішно завершить курс, сформулює концепцію проекту у таких складових як: призначення проекту, мета, продукт, очікувані результати, заінтересовані сторони проекту; спланує етапи реалізації проекту; визначить основні види діяльності за проектом, необхідні ресурси, ризики та фактори забезпечення сталості результатів проекту. Учасники також зможуть дізнатися як презентувати розроблену концепцію проекту розвитку громади заінтересованим сторонам.

Навчання безкоштовне; кількість осіб для участі від однієї установи чи організації – необмежена. Для навчання необхідно мати регулярний доступ до Інтернет та електронну поштову скриньку.

 ·         Тривалість навчання за програмою е-курсу: 20 лютого – 31 березня 2018

 ·       Зарахування на е-курс буде відкрито впродовж 1 – 20 лютого 2018

При успішному завершенні курсу учасники отримають посвідчення про проходження навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації державних службовців/посадових осіб органів місцевого самоврядування «Управління проектами місцевого розвитку» на онлайн-платформі Спільноти практик місцевого розвитку   http://udl.despro.org.ua/.