Оголошення про надання електронних декларацій!

 

 

Стрийська районна рада інформує, що з 1 січня 2018 року розпочалося подання електронних декларацій про майно, доходи, витрати і зобовязання фінансового характеру за 2017 рік.

Щорічна декларація подається до 24 години 00 хвилин 31 березня 2018 року. Така декларація охоплює увесь звітний 2017 рік (період з 01 січня до 31 грудня 2017 року включно) та містить інформацію станом на 31 грудня 2017 року.

Згідно статті 3 Закону України Про запобігання корупції, розяснення НАЗК щодо визначення субєктів декларування – посадових осіб, юридичних осіб публічного права від 20.03.2017 року, субєктами, на яких поширюються дія цього Закону, є особи, уповноважені на виконання функцій місцевого самоврядування, в тому числі депутати районної, сільських, селищних, міських рад, сільські, селищні, міські голови, посадові особи місцевого самоврядування, керівники комунальних підприємств, установ, організацій, їх заступники та головні бухгалтери, а також присяжні (під час виконання ними обовязків у суді).

Звертаємо увагу, що для заповнення на офіційному веб-сайті Національного агенства з питань запобігання корупції декларацій за 2017 рік вказаним особам необхідно мати ключ електронного цифрового підпису.

Також наголошуємо, що відповідно до пункту 2 статті 49 вищезазначеного Закону органи місцевого самоврядування зобовязані перевірити факт подання вказаними вище субєктами декларування їхніх декларацій та повідомити Національне агенство з запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій.

Крім того, відповідно до частини 2 статті 52 Закону України Про запобігання корупції, у разі суттєвої зміни у майбутньому стані субєкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2018 року – 85000 грн, зазначені субєкти декларування у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна зобовязані письмово повідомити про це Національне агенство з питань запобігання корупції.