Стрийська філія ГО «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій» розпочинає тісну співпрацю з Стрийською районною радою

Пріоритетним завданням для органів влади й надалі залишається забезпечення соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей. Від початку військових дій на Сході України в районі триває робота , спрямована на підтримку учасників АТО, сімей загиблих військовослужбовців. Це питання на постійному контролі голови Стрийської районної ради Романа Козака і вже є вагомі напрацювання в цьому напрямку. Уповноваженою особою у справах учасників АТО й надалі залишається заступник керуючого справами районної ради Василь Гриб, який, як ніхто інший, за весь час своєї роботи вивчив проблематику учасників бойових дій, їхніх сімей, постійно на зв’язку з хлопцями та їхніми сім’ями.

 

Маса проблемних питань в соціальному, правовому, фінансовому розрізах щодо «мирного» життя атовців, які щоразу повертаються додому й надалі залишаються, адже кількість їх постійно зростає: нові йдуть на фронт, інші повертаються: хто з мобілізації, в кого закінчується контракт. Співпрацюючи впродовж довшого часу з ГО «Спілка учасників АТО Стрийщини», до співпраці днями залучили ще одну організацію, яка функціонує на всеукраїнському рівні, нараховує понад 50 філій, відкритих на всій території України, та має вагомі напрацювання у вирішенні різнопланових питань учасників бойових дій. Це ГО «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій». Відтак відбулась робоча зустріч голови Стрийської районної ради Романа Козака з новопризначеним керівником Стрийської філії ГО «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій» Михайлом Алєксєєвим та заступником керуючого справами районної ради, а тепер ще й заступником керівника Стрийської філії ГО «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій» Василем Грибом.