На Стрийщині відзначили День Гідності та Свободи

 

 

21 листопада з нагоди Дня Гідності і Свободи у селі Лисовичі біля Меморіалу пам’яті загиблому в АТО Тарасу Брусу відбувся захід з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні за участю представників районної влади, духовенства, учасників АТО та громадськості. Захід розпочався з поминальної панахиди, яку відправили отці Михайло Коцуровський та Василь Бурчин за участю Муніципального хору «Каменяр» Стрийського району. Представники влади пoклaли квіти до пам’ятника Тарасу Брусу та вклонилися в знак скорботи і смутку за тими, хто до останнього стояв на Майдані, відстоюючи волю і честь українського народу.

 

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять Героїв, які ціною власного життя пробудили у свого народу почуття патріотизму та гідності, які загинули у зоні АТО за свободу і територіальну цілісність України. Заступник голови Стрийської РДА Оксана Мелень та заступник голови Стрийської районної ради Мирон Войтович вручили відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції» учасникам АТО, а саме: Андрію Буняку, Івану Корча́ку, Петру Левку та Оресту Цапу.

А також вручили медаль «За оборону рідної держави» старшому лейтенанту Юрію Драпалюку,  голові ГО «Спілка учасників АТО Стрийщини». Учні місцевого навчально-виховного комплексу вшанували пам’ять Героїв виконанням патріотичних віршів та пісень. На завершення всі учасники заходу спільно виконали духовний Гімн України «Боже, великий, єдиний».