У селі Баня Лисовицька освятили надмогильний пам'ятник Герою України - Тарасу Брусу!

 

 

14 жовтня у селі Баня Лисовицька відкрили надмогильний памятник учаснику АТО Тарасу Брусу. Церомонія відкриття розпочалася з богослужіння та парастасом, які відправив о. Михайло Коцуровський за загиблим Героєм у місцевому храмі за участю народного хору Калина с. Великі Дідушичі та молодіжного хору с. Угільня, де зібралася родина Брусів, керівники районної влади, органу місцевого самоврядування, члени Спілки учасників АТО Стрийщини та односельці.

 

Перед присутніми виступив голова районної ради Роман Козак та Народний депутат Володимир Парасюк, який був бойовим побратимом Тараса Бруса.

В свою чергу мати Тараса Бруса подякувала представникам влади, рідним, друзям та всім, хто підтримує їх у нелегкий для них час.

Перед присутніми виступили учні місцевої школи, які у віршах та піснях вшанували память загиблого Героя Тараса Бруса та запевнили, що молоде покоління братиме приклад з наших Героїв та назавжди збережуть память про них. А на завершення учасники сільських хорів виконали державний гімн України.