«СПОРТИВНА МОЛОДЬ – ЗДОРОВА НАЦІЯ»: В ОБЛАСНІЙ РАДІ ПІДПИСАЛИ ТРИСТОРОННЮ ДЕКЛАРАЦІЮ

 

 

14 вересня Міністерство молоді та спорту України, Львівська обласна рада та Львівська ОДА підписали декларацію намірів співпраці з метою створення передумов для підвищення якості та формування здорового способу життя серед сільської молоді Львівщини.

Свої підписи під документом поставили Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

«Ми говоримо сьогодні про спільні зусилля з Міністерством молоді та спорту, з Львівською ОДА, з органами місцевого самоврядування. Партнером проекту буде асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна». Говоримо також про те, що всі 25 діючих на сьогодні ОТГ отримають можливість мати уніфіковану спортивну споруду, котра прекрасно підходить для заняття спортом в сільській місцевості», - підкреслив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Крім того, він висловив пропозицію, щоб проект «Спортивна молодь – здорова нація» став пілотним для інших областей.

У свою чергу Ігор Жданов наголосив, що підписаний документ об’єднує зусилля місцевої влади Львівщини і Міністерства молоді та спорту України. «Ми маємо на меті залучити європейські кошти, щоб побудувати типові спортивні майданчики у 25 об’єднаних територіальних громадах. З’явиться більше ОТГ – будемо залучати додаткові кошти», - зауважив він.

Відтак, сторони задекларували спільну підготовку проекту «Спортивна молодь – здорова нація», що подається на конкурс проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, у рамках Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України.

Варто додати, що в межах проекту «Спортивна молодь – здорова нація» планується встановлення спортивних майданчиків в обʼєднаних територіальних громадах Львівщини, закупівля спортивного інвентарю для шкіл Львівської області, формування на прикладі Львівської області моделі регіональної політики популяризації здорового способу життя у сільській місцевості в умовах децентралізації, промоційні кампанії з метою популяризації здорового способу життя в селах та проведення спільних спортивних заходів.

Зауважимо, що для підготовки проекту створять робочу групу у складі представників підписантів.