Реабілітаційний центр у Соснівці запрошує учасників АТО

 

 

У містечку Соснівка на Львівщині діє реабілітаційна програма для учасників АТО, де вони можуть безкоштовно підлікуватись та оздоровитись. Програма реалізовується у комунальному закладі «Львівська обласна лікаря відновного лікування №3» в складі неврологічного відділення з 1 лютого 2016 року. Там передбачено 20 ліжко-місць для надання фізичної реабілітації і психосоматичної допомоги учасникам АТО. Лікувальний курс у реабілітаційному центрі розрахований приблизно на 14 днів і фінансується із бюджету області. За словами головного лікаря Богдана Баранюка, на один день лікування одного пацієнта-ветерана АТО виділяється близько 300 гривень, що йдуть на ліки, харчування та проживання. У лікарні працюють реабілітолог, масажисти, є фізіотерапевтичне відділення, де проводять магнітотерапію, лазаротерапію, електрофорез та інші послуги. Є кабінети бальнеології, водолікування, спелеотерапії, «соляна» кімната, тренажерний зал. Проводяться також лабораторні обстеження. Потрапити на лікування у цю клініку можна за скеруванням амбулаторно-поліклінічних закладів області або військкоматів за місцем реєстрації.

Комунальний заклад «Львівська обласна лікарня відновного лікування №3"

80193 Львівська область, м.Соснівка

вул. Грушевського, 36

Тел.: (03249) 33-482, 34-154

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  

Головний лікар: Баранюк Богдан Іванович

Лікарня знаходиться на околиці міста Соснівка в сосновому лісі,  є багатопрофільним спеціалізованим закладом охорони здоров‘я (Наказ МОЗ України від 28.10.2008р. № 385).

28.03.2009 року проведено акредитацію закладу і присвоєно першу категорію.

Робота лікарні проводиться згідно ліцензії МОЗ України серія АВ № 333648  виданої 27.04.2007р.КЗ «Львівська обласна лікарня відновного лікування №3» надає кваліфіковану спеціалізовану допомогу з відновного лікування жителям Червоноградського регіону і області із професійними захворюваннями, хронічними неспецифічними  захворюваннями легень,  центральної і периферичної нервової системи.