Зустріч з учасниками АТО у Львівській ОДА

 

 

1 липня заступник голови Стрийської районної ради Мирон Войтович взяв участь у зустрічі з учасниками АТО у Львівській ОДА. Спілкувалися з бійцями керівництво області та керівники структурних підрозділів Львівської ОДА, очільники соціальних служб, військового комісаріату, Держгеокадастру та інші.

На початку - присутні вшанували пам'ять полеглих воїнів АТО хвилиною мовчання.

Департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської облдержадміністрації провів моніторинг щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками.

За інформацією директора департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Ірини Микичак, з місцевих бюджетів на 2017 рік запланували виділити 1 млн 753 тис гривень для забезпечення безкоштовними медикаментами закладами охорони здоров’я Львівщини учасників АТО.

Окрім того, директор департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Наталії Кузяк, прозвітувала про цикл зустрічей з учасниками АТО та членами їх родин у містах обласного значення та районах Львівщини у травні 2017 року.

Відтак, на них були присутні 2170 учасників бойових дій, учасників АТО. За результатами зустрічей порушили 285 питань, більшість з яких вдалось вирішити.

Також  обговорили санаторно-курортне оздоровлення учасників АТО.

У ході зустрічі також зазначили, що від сьогодні, учасники антитерористичної операції  не платитимуть за проїзд у громадському транспорті.