Студентська наукова конференція

У Стрийському коледжі Львівського НАУ відбулася студентська наукова конференція Соціокультурні процеси в Україні у XXI столітті. Організатори наукового заходу, викладачі циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін, мали на меті створити комунікативний простір для обговорення актуальних проблем державотворення в Україні на сучасному етапі, витоків та шляхів подолання сучасних викликів і загроз українській державності, стан мовної політики та соціокультурні процеси.

На пленарному засіданні виступили: Козак Р. В. – голова Стрийської районної ради; Войтович М. П. – заступник голови Стрийської районної ради; Рінило І. Я. – директор Стрийського коледжу ЛНАУ; Цуцуп Г. В. – директор Стрийської районної бібліотечної системи; Сьомачок І. Б. – завідувач Стрийського районного методичного кабінету; Бандера О. – директор музею ім. С. Бандери в с. Воля Задеревацька; Цехоня І. В. – голова Стрийської районної організації Союзу Українок.

 

 

Конференція працювала за такими напрямами: Загрози та виклики для української державності у XXI столітті,Мовна політика в Україні у XXI столітті,Соціокультурні процеси в сучасній Україні.

У роботі конференції взяли участь студенти Львівського національного аграрного університету, Екологічного коледжу Львівського НАУ, Івано-Франківського коледжу Львівського НАУ, Самбірського технікуму економіки та інформатики і Стрийського коледжу ЛНАУ.